Choose Language: CZ / DE / DK / EN / ES / FR / IT / NL / SE

Mobilita mění způsoby, jakými dnes odvádíme svou práci. Abychom však mohli skutečně transformovat nástroje mobilních pracovníků, musíme mít k dispozici dokonale odladěné nativní aplikace pro mobilní zařízení a síťovou infrastrukturu. A právě proto společnosti Apple a Cisco spojily své síly s cílem vytvořit ty nejlepší aplikace a hlasové služby pro zařízení iPhone a iPad připojené do podnikových sítí. Díky novým funkcím operačního systému iOS 11 a nejmodernějšímu síťovému hardwaru a softwaru od společnosti Cisco mohou firmy po celém světě využít svou infrastrukturu na maximum a zpříjemnit uživatelům používání aplikací, volání a spolupráci. Systém iOS 11 má navíc jedinečné integrované řešení pro zabezpečení.

Společnost Tech Data je zde, aby vám pomohla vytěžit maximum z mobilní transformace, protože je největším distributorem produktů a služeb značek Apple a Cisco v Evropě. Díky tomu má jedinečnou pozici, ze které vám může nabídnout řešení od obou těchto výrobců.

picture2.jpg
vid_frame_s.png

Začínáme:

Objevte naše řešení a technické služby a zjistěte, jak společnost Cisco spolupracuje se svými partnery na vytvoření těch nejlepších aplikací, hlasových služeb a řešení pro spolupráci pro zařízení iPhone a iPad:

Další informace

cisco-partner.png
apple-partner2.png